Apartmánový dům 14+6kk, Makarská, Chorvatsko

€750,000

Popis

Apartmánový dům přímo u pláže s výhledem na moře z prostorné terasy.

Pětipatrový bytový dům postavený v roce 2003. V přízemí se nachází garáž, zatímco v prvním patře je apartmán s 1 ložnicí, terasou, zahradou a grilem. Druhé a třetí patro mají stejnou strukturu a v každém z nich se nacházejí dva apartmány s 1 ložnicí. Nejvyšší patro hostí velký apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami a 2 balkony. Celková obytná plocha domu je 350 m2, zatímco pozemek měří 200 m2. Nemovitost je orientována na jih a ze všech podlaží se nabízí skvělý výhled na moře.

Makarská riviéra je pás dalmatského pobřeží Jaderského moře, dlouhý okolo 60 kilometrů, avšak pouze několik kilometrů široký. Nachází se těsně pod štíty masivu Biokovo. Slunečné podnebí a dlouhé oblázkové pláže činí z této oblasti populární turistickou destinaci. Oblíbená letoviska Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Gradac jsou dobře známá.

Makarská je malé slunečné městečko na jihu Splitsko-dalmatské župy a středisko makarské riviéry, které každého roku přitahuje mnoho turistů. Město se nachází mezi Jaderským mořem a pohořím Biokovo, které je také přírodním parkem a nabízí četné možností pro odpočinek a zábavu. Dlouhá písečná pláž, nádherné promenády obklopené bory a více než 2750 hodin slunečního svitu ročně jsou důvodem proč se město Makarská stalo důležitým turistickým střediskem.

Tady najdete také spoustu restaurací, kaváren a hotelů, stejně jako mnoho atrakcí pro děti i dospělé, které zaručují skvělou dovolenou pro děti i dospělé. Koupě domu nebo bytu ve městě Makarská je proto skvělým řešením, pokud chcete nemovitost, která vám umožní užít si léto. Samozřejmě nabízíme i stavební pozemky, zemědělské pozemky s fantastickým výhledem na moře a také obchodní prostory.
Makarská riviéra je bohatá malebnými městečky, kam se snadno dostanete autem a velkou výhodou je relativně malá vzdálenost od Splitu, druhého největšího chorvatského města. Můžete si proto užít uvolněný životní styl, který toto typické středomořské městečko nabízí a vždy si můžete snadno odskočit do Splitu.

Makarská je blízko dálnice A1, ale dá se do ní dostat i Jaderskou magistrálou. Posledně jmenovaná trasa vás zavede podél krásného chorvatského pobřeží a během cesty si můžete užít obzvláště krásné výhledy. Letiště Split samozřejmě také velice přispívá k lepšímu spojení tohoto města s ostatními destinacemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share