Apartmánový dům 6+4, Rogoznica, Chorvatsko

€400,000

Popis

Prostorný, okouzlující dům apartmánového typu s výhledem na moře.

Nachází se na pozemku o rozloze 434 m2 a má 248 m2 obytné plochy. Skládá se z malé suterénní části, která slouží jako sklad, a tří podlaží, na nichž jsou celkem čtyři apartmány. V přízemí se nachází apartmán se dvěma ložnicemi, v prvním patře jsou dva apartmány s jednou ložnicí, zatímco v podkroví je apartmán se dvěma ložnicemi a terasou s krásným výhledem na moře a okolí. Každý apartmán má výhled na moře. Dvůr je vydlážděný, takže má dostatek prostoru pro parkování, společenské akce i grilování.

Vzhledem ke své poloze, blízkosti centra a pláže představuje tato nemovitost investici pro někoho, kdo se chce věnovat cestovnímu ruchu. Dům se nachází pouze 220 metrů od moře.

Rogoznica je oblíbené turistické letovisko s historickým centrem. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share