Apartmánový dům, Kaštela, Chorvatsko

€350,000

Popis

Řadový dům se 3 byty v první linii u moře.

Dům s užitnou plochou 208 m2 se rozkládá na třech podlažích a je rozdělený na 3 samostatné byty. Má také garáž 21 m2 a dvůr/zahradu 453 m2. Byt v přízemí má obytnou plochu 41,66 m2, byt v 1.patře 83,87 m2 a byt ve 2.patře 86,23 m2. K domu náleží společná komunikace 150 m2. Byt v přízemí je zařízený a připravený k nastěhování. Byty ve zbývajících 2 podlažích jsou v provedení hrubá stavba a lze je uspořádat jako dvě samostatné jednotky nebo jeden dvoupodlažní byt. Na jižní straně domu je velká terasa s panoramatickým výhledem na moře, přístav a záliv. Městská pláž je jen 100m od domu. Dům byl postaven v r.1931 a opraven v r. 1992. Dům je připojen na městský vodovod i kanalizaci.

V závislosti na přání budoucího majitele má nemovitost několik možností, jak ji zařídit. Buď na vlastní bydlení a zároveň přivýdělek pronájmem, nebo jako investice do podnikání v cestovním ruchu. Díky své specifické poloze je dům pro tento účel ideální. Okolní apartmány jsou plné od předsezóny do pozdního podzimu, v souladu s dlouhou námořní sezónou.

Silniční přístup k objektu je přímo ze staré Kaštelanské silnice a jižní přístup od moře je ze silnice podél mariny. Nedaleko je krytý bazén, sportovní přístav, mateřská škola a veškeré další potřebné zázemí.

Město Kaštela se nachází na pobřeží Kaštelského zálivu a rozprostírá se na 17 kilometrů. Město je specifické tím, že se skládá ze 7 malých osad (Kaštel Štafilić, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Lukšić, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Sućurac). Každá osada vznikla kolem svého hradu u moře. V některých místech staré hrady úplně zmizely, zatímco některé hrady jsou v dobrém stavu a používají se jako muzea.

Tady se nachází nově postavena, moderní Marina Kaštela, která přijímá velký počet soukromých a charterových lodí a jachet. Kaštela mají výbornou dopravní infrastrukturu / mezinárodní letiště Split, železniční spojení a přístup k dálnici Split – Záhřeb. Split a Trogir jsou vzdáleny jen přibližně 20 minut jízdy.

Kromě moře a slunce a kulturně-historických památníků, Kaštela nabízí také četné koncerty, kulturní událostí a různé sportovní a rekreační aktivity. Různé večírky se konají v noci na letních terasách, v úzkých uličkách, hospůdkách a restauracích, kde se podávají lokální speciality. Každého roku se od 1. července do 31. srpna koná „Kaštelanské kulturní léto“. Události se konají u moře, v historických centech a zámcích. Vrcholem letní sezony jsou „Večery dalmatské písně“ s tradičním zpíváním dalmatských klap.

Město Kaštela svými kulturními, přírodními a klimatickými zvláštnostmi bylo návštěvníkům vždycky zajímavé. Ve městě Kaštela lze najít nemovitost pro každého. Od starých, tradičních, kamenných domů v staré části místa, po moderné vily s hezkým výhledem na moře. Staré kaštelské vesnice jsou částečně zapsáné do seznamu světového dědictví.

Nákup nemovitostí v Kaštela představuje výbornou investici, protože i přes úžasnou lokalitu ceny jsou o něco nižší než v sousedních místech, ve Splitu a Trogiru, a jejich hodnota se v budoucnu navýší.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share