Apartmánový dům, Okrug Gornji, Chorvatsko

€595,000

Popis

Třípodlažní dům s výhledem na moře jen pár kroků od pláže Copacabana – Okrug Gornji.

Nabízíme ke koupi prostorný dům s užitnou plochou 171 m², nacházející se jen pár metrů nad oblíbenou pláží Copacabana v Okrugu Gornjem. Celková plocha pozemku včetně zahrady a okolního prostoru činí 520 m².

Nemovitost sestává ze dvou plně zařízených apartmánů a prostorného podkroví, které nabízí další potenciál k vybavení třetího apartmánu. Všechny jednotky jsou zapsány v katastru a dům má platné kolaudační povolení.

Hlavní dvoupodlažní byt (v přízemí a v 1. patře) má celkovou podlahovou plochu 93,33 m² a zahrnuje vstupní halu a schodiště, dvě koupelny, kuchyň, jídelnu a obývací pokoj, tři ložnice.

V suterénu se nachází další samostatný apartmán o ploše 45,11 m² s krytou terasou.

Dům dále nabízí více teras a balkonů – včetně vstupního zádveří, kryté terasy v přízemí, balkonu a další kryté terasy v patře, využitelné podkroví o celkové ploše 85,98 m², zahradu o výměře 186 m², menší bazén, klimatizaci v každé místnosti, otevřený výhled na moře a 3 parkovací místa.

Tato nemovitost je ideální jak pro větší rodinu, tak jako investice k pronájmu díky rozdělení na samostatné apartmány a atraktivní poloze v blízkosti moře i všech služeb.

Okrug Gornji – kousek ráje na ostrově Čiovo
Oblíbená destinace jen pár minut od historického Trogiru! Okrug Gornji nabízí krásné oblázkové pláže, křišťálově čisté moře, skvělou dostupnost i živou promenádu plnou restaurací a barů. Pláž Copacabana patří mezi nejoblíbenější na ostrově – ideální pro rodiny i milovníky vodních sportů. Ať už hledáte klidné místo k odpočinku nebo investici s výbornou návratností, tahle lokalita vás nezklame.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění