Byt 2/3+kk, Sardinie, Itálie

€273,000

Popis

Nové byty pár kroků od krásné písečné pláže s krásnými výhledy.

Nový projekt rezidenční projekt s byty, rozdělený do 3 podlaží. Suterénní podlaží tvoří dvoupokojové byty, v přízemí jsou třípokojové byty a první patro je rozděleno na 2 třípokojové byty a 1 dvoupokojový byt. Všechny apartmány mají krásné terasy s výhledem na moře, sklep a parkovací stání. Vrcholem těchto apartmánů je jejich nádherný výhled na sardinské nebe a moře. Projekt je ideální pro ty, kteří hledají druhý domov blízko pláže, v kouzelném prostředí, kde můžete dýchat vůni moře po celý rok.

K dispozici jsou aktuálně tyto byty: byt s 1 ložnicí v ceně 273 000 EUR, 2 byty se 2 ložnicemi v cenách 279 000 a 336 000 EUR. Projekt se nachází cca 90 km od letiště v Cagliari. Stavba začala v dubnu 2024 a bude dokončena v roce 2025.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share