Byt 3+1, Sardinie, Itálie

€430,000

Popis

Byt s panoramatickým výhledem na moře s velkou terasou a zahradou v lokalitě exkluzivního golfového resortu Is Molas na jižním pobřeží Sardinie.

Nemovitost se sestává ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyní, chodby, dvou ložnic a dvou koupelen. Velká zařízená terasa doplňuje významně obytný prostor. K nemovitosti náleží zahrada, parkovací místo a také velký skladovací prostor s koupelnou. Je vybavena vytápěním a klimatizací.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share