Byt 3+1,Krk, Chorvatsko

€211,250

Popis

Luxusní nový byt v prvním patře kompletně zrekonstruovaného dvojdomu o rozloze 41,78 m2.

Skládá se ze vstupní haly, kuchyně, dvou ložnic, koupelny a obývacího pokoje s jídelnou, ze kterého je vstup na lodžii o rozloze 6,85 m2 s výhledem na moře. Byt je klimatizován kvalitní invertorovou klimatizací, kvalitní podlahové krytiny a sanitární vybavení, jsou instalovány vstupní dveře s digitálním odemykáním a interkom s kamerou a prodává se kompletně připravený k užívání. K bytu náleží dlážděná terasa s grilem o výměře 12 m2 a jedno parkovací stání o výměře 14,38 m2 na společném dvoře domu.

Vzhledem ke své klidné poloze v bezprostřední blízkosti moře a krásných pláží je nemovitost příležitostí k vlastnímu užívání nebo k turistickému pronájmu, DPH je zahrnuto v ceně a veškerá dokumentace je v pořádku. Plánované dokončení prací a kolaudace je do léta 2023. Dům se nachází nedaleko města Krk.

Ostrov Krk patří ke skupině Kvarnerských ostrovů a díky své rozloze 409,9 km2 představuje společně s ostrovem Cres dva největší jadranské ostrovy. Ostrov Krk se pyšní opravdu bohatou a letitou historií. Jeho trvalé osídlení je prokazatelné již od prehistorie.  K oblibě a vysoké návštěvnosti Krku přispívá i jeho výborná dopravní dosažitelnost. Unikátní most spojuje ostrov s pevninou, táhne se od městečka Kraljevica přes ostrůvek Sveti Marko až na severovýchodní cíp ostrova Krk.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share