Byt 3+kk a 4+kk, Ugljan, Chorvatsko

€233,540

Popis

Prodej patra menšího bytového domu se dvěmi apartmány na ostrově Pašman v Kali.

Patro tvoří 2 bytové jednotky, které se prodávají výhradně jako celek. Byty jsou samostatné bytové jednotky, se samostatným vlastnictvím. Budova se nachází pouhých 60 m od moře a pláže a skládá se ze 4 bytových jednotek ve vlastnictví různých vlastníků. Byty na prodej se nacházejí ve 2. patře a mají celkovou plochu 133 m2. Jižně orientovaný apartmán nabízí výhled na společnou zahradu, gril a dětské hřiště, zatímco severně orientovaný apartmán nabízí výhled na moře a sousední ostrov Ošljak. Jižně orientovaný byt je menší, má 52 m2 (z toho lodžie téměř 7 m2) a skládá se z kuchyně s jídelnou, lodžie, tří ložnic, chodby a koupelny. Severně orientovaný byt je větší, má 81 m2 (z toho terasa má 29 m2) a skládá se z chodby, dvou ložnic, kuchyně s jídelnou a koupelny. Byty jsou klimatizované, severní byt má navíc komín, což mu dává možnost vytápění dřevem.
Apartmány jsou plně zařízené a vybavené a jako takové se prodávají. Parkování není zahrnuto v ceně, ale je možné jej dokoupit 50 m od domu.

Pašman je ostrov v zadarském souostroví, oddělený od Zadaru a Biogradu malebným Pašmanským kanálem. S ostrovem Ugljan je spojen mostem a trajektovým spojením s Biogradem a přes ostrov Ugljan se Zadarem. Uprostřed ostrova Pašman se nachází stejnojmenné místo, které zdobí staré kamenné jádro, dlouhá promenáda u moře a mělké písečné pláže.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share