Byt 3+kk, Čiovo, Chorvatsko

€186,000

Popis

Apartmán s výhledem na moře v domě s bazénem v blízkosti Trogiru.

Apartmán se nachází ve druhém, posledním patře domu. Má dvě ložnice, v každé ložnici dvě lůžka, velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelnu a WC. Každá ložnice má menší terasu, jedna s výhledem na moře,
druhá s výhledem do zahrad. Prodává se kompletně vybavený, možno ihned začít užívat. K domu patří bazén na zahradě, parkovací místa na pozemku, společná terasa s letní kuchyní. Vzdálenost od oblázkové pláže 130 metrů.

Apartmán je v družstevním vlastnictví. Celý dům vlastní české družstvo. Členové družstva jsou Češi. Prodej je tedy realizován převodem družstevního podílu s právem výhradního užívání konkrétního apartmánu. Tedy v družstvu je 6 členů a každý má právo výhradního užívání konkrétního apartmánu. Tak, jak známe při prodeji tzv. družstevní bytu v rámci Česka. Družstvo se řídí českými zákony. Podíl v družstvu je dále převoditelný a není k tomu potřeba souhlasu družstva. Cena apartmánu je 4 450 000 Kč, uvedená cena v EUR je orientační.

Je zajištěna celoroční správa domu včetně úklidu jak společných částí, tak i jednotlivých apartmánů. Náklady na provoz domu se hradí z příjmu z pronájmu apartmánů, který je realizován během léta. údržba bazénu) Momentálně je již zajištěn pronájem na léto 2023. Další případné pronájmy na r. 2024 budou zajištěny po dohodě členů družstva. Zbylá část výtěžku z pronájmů (po odečtení nákladů na správu, energie atd) se rozděluje členům družstva dle dohodnutých podílů. V zásadě je tedy tato nabídka určena tomu, kdo hledá byt u moře s tím, že jsou zajištěny veškeré služby, poplatky, daně atd. A apartmán chce využívat pro vlastní rekreaci, či rekreaci svých přátel, částečně o prázdninách a zejména mimo sezónu, tedy od ledna do června a od září do prosince.

Výhodou družstevního vlastnictví je, že při převodu se neplatí chorvatská daň z převodu nemovitosti a taktéž veškerá komunikace s místními úřady, dodavateli energií, finančním úřadem, místními úřady atd. je realizována družstvem.

Lokalita: ostrov Čiovo, který je spojen s pevninou dvěma mosty. V blízkosti je jedno z nejkrásnějších městeček v Chorvatsku – Trogir, který je dostupný jak autem (do 10 minut), tak i pěšky podél moře (2,5 km), případně lze využít lodní taxi. Vzdálenost od letiště Split je 15 minut jízdy. Přímo v Mastrince se nachází obchod s potravinami, restaurace a pekárna (400 metrů od domu , 6 -7 minut chůze). Větší nákupy potravin jsou možné v trogirském Kauflandu a Lidlu, nachází se 4 km od domu. V Trogiru se nachází spousta kaváren, restaurací, barů, obchodů, banky, lékaři a je zde také vyhlášená tržnice a rybí  trh.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share