Byt 3+kk, Marbella, Španělsko

€320,000

Popis

Exkluzivní rezidenční projekt vzdálený pouze 500 metrů od pláže. 

Nový exkluzivní rezidenční projekt 30 bytů v Marbelle s nadčasovým designem a skvělými interiéry jen 500 metrů od pláže s chráněným pásmem zlatých písečných dun, v blízkosti jednoho z nejvyhlášenějších golfových hřišť a malebného sportovního přístavu Cabopino.

Jedná se o unikátní rezidenční bytový komplex s avantgardním vnějším architektonickým řešením a vytříbeným designem interiérů, s maximálně prosvětlenými a otevřenými prostory. Projekt navržený tak, abyste si ve svém bydlení vychutnali veškerý komfort. Byty disponují prostornými pokoji s přirozeným světlem, designovou kuchyní propojenou s obývacím pokojem včetně kuchyňského nábytku a exkluzivních elektrospotřebičů, koupelnou en-suite, která je součástí ložnice, a toaletami. Nadčasové technologie inteligentního bydlení, výjimečná kvalita provedení stavby a nejvyšší možná úroveň vybavení bytu zaujmou všechny Vaše smysly.

Každý detail byl pečlivě promyšlen tak, aby si majitelé bytů mohli užít mimořádných společných prostor, zahrad s dřevěnými pergolami, atypického bazénu s obvodovým pozvolným sestupem napodobujícím pláž, exkluzivních lehátek, terasy, společenského klubu, úložných prostor, garáží a dalších.

Rezidenční komplex se skládá z třiceti bytů, z nichž šest jsou mezonety. Tento byt se nachází v přízemí budovy B a disponuje prostornou venkovní terasou směrovanou k bazénu, na kterou je vstup z obývacího pokoje, spojeného s jídelnou a kuchyní, a z hlavní ložnice s vestavěnou koupelnou. Byt má také druhou ložnici a samostatnou koupelnu se sprchou.

V interiérech jsou použity ty nejlepší materiály. Jednolitá podlaha v bytech i na venkovních terasách z rektifikovaných keramických velkoformátových dlaždic vytváří jednotný celek. Vnitřní truhlářské prvky v nadčasovém provedení, vestavěné skříně až do stropu s povrchovou úpravou ze dřeva. Všechny byty disponují domotickým systémem umožňujícím kontrolu klimatizace, alarmů a osvětlení. Kuchyně jsou propojeny s obývacím pokojem a jsou kompletně vybaveny exkluzivním nábytkem, jednolitou pracovní deskou z akrylického minerálního materiálu v bílé barvě s integrovaným dřezem, elektrospotřebiči a stropním odsavačem par renomovaných značek. Koupelny jsou vybaveny zapuštěným umyvadlem vyrobeným z jednoho kusu akrylického minerálního materiálu s pákovou baterií. Sanita – toaleta a bidet – jsou závěsné a v případě toalety s tlumeným zavíráním víka. Pro dosažení větší prostornosti je koupelna en-suite navržena společně s ložnicí jako jednotný celek. Skleněné zástěny zároveň umožňují její oddělení a samostatnost.

Stavba byla zahájena v březnu 2017 a předpokládá se dokončení na podzim 2018.

Elegantní letovisko Marbella se nachází v podhůří Sierra Blanca, na pobřeží Costa del Sol, v provincii Málaga. Modelové středomořské přímořské letovisko velmi oblíbené s turisty z celého světa. Od 70. let Marbella proslula jako místo pro bohaté a slavné. Má kosmopolitní atmosféru, vyzařuje charisma; láká návštěvníky na rozmanité pláže, mírné podnebí, množství rekreačních zařízení, včetně některých z nejlepších golfových hřišť v Evropě; restaurace s Michelin hvězdami, bohatý noční život a obchody plné mezinárodních luxusních značek. Pobřeží Marbella se táhne od kouzelného přístavu vedle písečných dun Cabopino až k San Petro de Alcantara. 26 km písečných pláží, svažujících se do klidného Středozemního moře. Marbella je vzdálena cca 50km od letiště v Malaze.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share