Byt 3+kk, Pag, Chorvatsko

€291,490

Popis

Prostorný byt v novostavbě, jen 80 metrů od moře, s terasou i úchvatným výhledem na moře.

Dvoupokojový byt o rozloze 83,6 m2 je k prodeji na prvním patře bytového domu se třemi byty postaveného v roce 2023, s důrazem na kvalitní konstrukci. Dispozice zahrnuje: dvě ložnice, obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelním prostorem, chodbu, koupelnu a terasu. Nachází se na výborném místě, 80 m od moře a pláže, v blízkosti veškeré potřebné infrastruktury pro příjemnou a klidnou dovolenou. K dispozici je parkovací místo, zahrada o rozloze 60 m2 a sklad o velikosti 2,45 m2. Parkovací místo je v ceně.
Možnost zakoupení dalšího parkovacího místa. Veškerá dokumentace je v pořádku. Podívejte se na půdorys bytu označený jako S3. Předpokládaný termín nastěhování je červen 2024.

Specifikace plochy:
– obytná plocha 72,40 m2
– zahrada 6 m2
– sklad 2,45 m2
– parkovací místo 2,75 m2.

Pag je jedním z největších chorvatských ostrovů v Jaderském moři. S rozlohou přes 280 km² nabízí unikátní kombinaci skalnaté krajiny a zelených oáz. Ostrov je znám svým tradičním ovčáckým řemeslem a výrobou sýra paški sir. Hlavním městem je malebné město Pag s historickými uličkami a výhledy na moře. Ostrov je oblíbený pro své pláže s jemným oblázkovým pískem a čistým mořem. Pag nabízí i noční život s kluby a bary, a pro dobrodruhy jsou k dispozici přírodní rezervace a turistické trasy. Celkově je Pag spojením přírodní krásy, kulturního dědictví a moderní zábavy, což ho činí atraktivním pro různorodou dovolenou v Chorvatsku.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share