Byt 3+kk, Punta Prima, Španělsko

€233,910

Popis

Nově dokončený penthouse se 2 ložnicemi s privátní střešní terasou s jacuzzi s výhledem na moře v krásné komunitě v Punta Prima jižně od Torrevieja na pobřeží Costa Blanca.

V komunitě se nachází 56 bytů s 2-3 ložnicemi, 16 penthousů a 38 bungalovů se 3 ložnicemi. Všechny nemovitosti mají garážové stání v suterénu. Dále se zde nachází více než 5 000 m² zeleně s bazény, lázně s vířivkou, saunou, posilovnou a dětskými prostory. To vše společně dělá z této komunity exkluzivní rezidenční lokalitu. Komunita se nachází v privilegované oblasti Punta Prima-Los Altos, 300 metrů od nákupního centra Punta Marina a 5 minut od nákupního centra Zenia Boulevard a velmi blízko k prestižním plážím. Jen 10 km odtud jsou 3 golfová hřiště, Villamartín, Las Ramblas a Campoamor, všechny s 18 jamkami. Původní cena za penthouse byla 259 900 EUR, sníženo na 233 910 EUR! V ceně je kompletní vybavení bytu, včetně nábytku a spotřebičů.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share