Byt 3+kk, San Gimignano, Itálie

€620,000

Popis

Luxusní apartmán s rozlehlou zahradou a výhledy po toskánské krajině.

Apartmán Leonardo se nachází v autentické toskánské usedlosti, která se pyšní polohou na vrcholu kopce a mimořádným architektonickým rázem, a nabízí fenomenální výhled na San Gimignano a okolní kopce. Velká okna směřující do toskánské krajiny podtrhují panoramatický charakter apartmánu Leonardo. Tento úchvatný výhled podtrhuje historickou eleganci San Gimignana, Certaldo Alto, Castellina in Chianti, Villa del Monte a Montaione s jejich nadčasovým kouzlem. Usedlost byla postaven ve 13. století jako venkovský statek na via Francigena, starobylé poutní cestě. Starý příběh vypráví, že v 16. století zde několikrát přenocoval slavný umělec Michelangelo na své cestě do Říma, fascinován krásou tohoto místa. Nyní je hotel otevřen hostům, kteří hledají klid a odpočinek v historické lokalitě s nádhernou krajinou, v kouzelném prostředí, kde jako by se zastavil čas. Zařízení bylo vyzdobeno místními řemeslníky a dokonale ladí s vysoce kvalitními designovými doplňky, díky nimž je tak originální, elegantní a eklektické, jedinečné i díky vysoké kvalitě materiálů.

Apartmán Leonardo, který se nachází v přízemí, se skládá z elegantní vstupní haly, která ústí do obývacího pokoje, velké kuchyně, toalety, prádelny/skladu, oddělené noční části, velké koupelny a dvou dvoulůžkových ložnic, z nichž jedna má šatnu nebo pracovnu a francouzské dveře otevírající se do zadní zahrady, ideální pro ranní šálek kávy. Celková plocha je 130 m². Do apartmánu Leonardo se dostanete po venkovním chodníku přímo z kouzelné soukromé zahrady vedle obývacího prostoru. Vše směřuje do jedinečného symbolického panoramatu San Gimignana. Apartmán, který je jedinečný svého druhu, byl precizně zrekonstruován a zařízen při zachování všech původních detailů, jako jsou tradiční klenuté stropy s odhalenými cihlami a starožitné podlahy z terakotových cihel. Díky světlému nábytku a odhalenému dřevu je interiér teplý a příjemný, je směsicí ošumělého šiku a rustikálního stylu. Velký světlý obývací pokoj je orientován do zahrady, která prosvětluje místnost a vlévá do ní čistě přírodní pocit klidu i z pohodlné pohovky. Cena zahrnuje veškerý nábytek.

Statek je snadno dostupný po krátké štěrkové cestě napojené na hlavní silnici, centrum San Gimignana je vzdáleno pouhých 6 km. Kromě neuvěřitelně bohaté nabídky zajímavostí je tato lokalita ideální i pro dosažení mnoha dalších zajímavých míst, například Florencie za 40 minut jízdy, Siena za 30 minut, Certaldo za 10 minut, letiště v Pise a Florencii za hodinu.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share