Byt 3+kk, Sardinie, Itálie

€490,000

Popis

Byt s panoramatickým výhledem na moře a marinu nedaleko pláže na Sardinii

Plně zařízený, klimatizovaný byt se nachází v prvním patře exkluzivního residenčního komplexu mezi Porto Rotondo a plážemi zálivu Marinella, pouhých 40 m od moře. Byt s obytnou plochou o velikosti 90 m2 se skládá z prostorného obývacího pokoje, ze kterého je přístupná terasa s výhledem na moře, a dvou ložnic, každá s vlastní koupelnou. K bytu náleží kryté parkovací stání. Nemovitost se nachází přibližně 16 km od letiště a 18 km od přístavu v Olbii.

Město Olbia je starobylou vstupní barnou do severní části Sardinie s bohatou historii, nádhernou přírodou, členitým pobřežím a tyrkysovým mořem. Město spojuje s pevninskou částí Itálie několik trajektových linek do Livorna, Janova, Říma a Piombina. Mezinárodní letiště poskytuje pravidelné letecké spojení do celé Evropy.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, na kterém se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share