Byt 4+kk, Rogoznica, Chorvatsko

€250,000

Popis

Elegantní, kompletně nově zrekonstruovaný a vybavený třípokojový byt cca. 60m2 v prvním patře kamenného domu, 2. řada od moře.

Byt se skládá z plně vybavené kuchyně a jídelny, obývacího pokoje, 3 elegantních ložnic, koupelny, toalety a balkonu. Nachází se ve starém městě, ve skvělé lokalitě, jen pár kroků od moře a promenády.

Vzdálenost od moře: 30m

Vzdálenost od pláže Kopara: cca. 300 m

Vzdálenost od pláže Račice: cca. 400 m

Výjimečná investiční příležitost s velkým turistickým potenciálem.

Rogoznica je oblíbené turistické letovisko s historickým centrem. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share