Byt 4+kk, San Gimignano, Itálie

€495,000

Popis

Luxusní apartmán v toskánském stylu s krásnými výhledy na okolní krajinu.

V autentickém toskánském statku v horní části kopce, který se může pochlubit mimořádným architektonickým rázem v krásném prostředí s kouzelným výhledem, nabízíme 4 jednotky s oplocenými společnými venkovními prostory, prostory pro pěší a vozidla, parkovacími místy a společným bazénem s úchvatným výhledem na sugestivní, majestátní historické centrum San Gimignana s jeho světoznámými věžemi. Nádherné panorama se rozprostírá na San Gimignano, Certaldo Alto, Castellina in Chianti, Villa Del Monte a Montaione, nadčasovou magickou nádheru.

Apartmány elegantně zrekonstruoval architekt Nencioni Luciano, přičemž ponechal nezměněné charakteristické rysy jeho minulosti. Klasické vybavení, svědomitě zdobené místními řemeslníky, dokonale ladí s prvky vysokého designu v eklektický, minimalistický celek. Koupelny jsou precizně dokončené s použitím nádherných materiálů, aby byly jedinečným příkladem svého druhu. Cena zahrnuje všechen nábytek.

Apartmán Donatello se nachází v prvním patře na východní straně budovy, přístup do něj je po venkovním schodišti společném s apartmánem Raffaello. Skládá se z obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní s okny, která se pyšní krásnými oblouky s odhalenými cihlami a nabízí úchvatný výhled na San Gimignano a okolní krajinu, koupelny, šatny a dvou pohodlných dvoulůžkových ložnic; celková plocha činí 93 m2. Pár kroků od apartmánu se nachází krásná soukromá zahrada s výhledem na nádhernou krajinu a panorama San Gimignana. Apartmán Donatello je kompletně zařízený a zrekonstruovaný, přičemž byly ponechány všechny původní detaily, jako jsou tradiční odhalené trámové cihlové stropy a starožitné podlahy z terakotových cihel, a zaručuje vynikající míru pohodlí také díky klimatizaci. Díky světlému nábytku a odhalenému dřevu je interiér teplý a příjemný, je směsicí oprýskaného šiku a rustikálního stylu. Velký, vzdušný obývací pokoj je orientován do zahrady a svými panoramatickými okny nabízí pocit klidu a přírody.

Statek je snadno dostupný po krátké štěrkové cestě napojené na hlavní silnici, centrum San Gimignana je vzdáleno pouhých 6 km. Kromě neuvěřitelně bohaté nabídky zajímavostí je tato lokalita ideální i pro dosažení mnoha dalších zajímavých míst, například Florencie za 40 minut jízdy, Sieny za 30 minut, Certalda za 10 minut, letiště v Pise a Florencii za hodinu.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share