Byt 4+kk, Sukošan, Chorvatsko

Na zavolání

Popis

Luxusní moderní penthouse s dechberoucími výhledy na skvělém místě přímo u moře v Sukošanu.

Tento podkrovní apartmán se nachází přímo na krásné pláži jen cca. 1 km od centra. Byt leží 2. patře nově postavené budovy. Skládá se ze 3 ložnic, z nichž dvě mají vlastní koupelnu, další koupelny, komory, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a terasy. Celková čistá plocha bytu s terasou je 115,86 m2. Tento podkrovní byt má navíc střešní terasu a střešní zahradu o celkové ploše 118,83 m2. K bytu dále náleží komora o velikosti 3,37 m2 a parkovací místo za budovou. Celková užitná plocha bytu se všemi částmi 149,75 m2. Kupující při koupi této nemovitosti neplatí daň z převodu nemovitosti, neboť cena zahrnuje DPH. K luxusu této nemovitosti přispívá vířivka umístěná na střešní terase s panoramatickým výhledem.

Budova, ve které se byt nachází, byla postavena v roce 2020. Skládá se z celkem 6 bytů rozdělených v přízemí, prvním a druhém patře. Okna jsou vyrobena z hliníku s trojitým zasklením. Tepelnou izolaci dále tvoří 16 cm silný polystyren. Energetický certifikát A + byl navíc dosažen použitím vysoce kvalitních materiálů. Podlahy jsou pokryty vysoce kvalitními dlaždicemi. Všechny koupelny mají podlahové topení. V obývacím pokoji a v každé ložnici jsou instalovány klimatizační systémy pro vytápění a chlazení – celkem 4 jednotky. Vstupní dveře jsou odolné proti vloupání a protipožární.

Sukošan je vzdálený pouhých 7 km od města Zadar a je oblíbeným turistickým místem ve velké zátoce Zlatna Luka. Samotné místo má asi 3000 obyvatel. Díky největšímu přístavu na Jadranu, D-Marin Marina Dalmacija, je skutečným rájem pro jachtaře. Četné luxusně zařízené apartmány, malé penziony a hotely, stejně jako četné kempy v blízkosti moře dělají ze Sukošanu oblíbenou destinaci domácích i zahraničních turistů.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share