Byt 4+kk, Trogir, Chorvatsko

€232,520

Popis

Nový byt se 3 ložnicemi jen 130 m od moře

Dva nové byty v prodeji v novostavbě v Seget Donji. Byty se nacházejí v prvním a druhém patře, jedná se o rohové byty. Vnitřní užitná plocha každého bytu je 65,92 m2, balkon má plochu 9,84 m2. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, ze kterého je vstup na balkon, tří ložnic a koupelny. Garážové stání v ceně 20 000 EUR je v ceně bytu.

Cena bytu v 1. patře: 232 520 EUR, cena bytu ve 2. patře: 246 688 EUR. V blízkosti se nachází nákupní centrum, škola, centrum města, pláž, pošta, poliklinika. Historické centrum města Trogir je vzdáleno cca 1km.

Trogir, malé chorvatské město na pobřeží Jaderského moře, září jako kulturní poklad. Jeho historické jádro, zapsané na seznamu UNESCO, ožívá úzkými uličkami a náměstím obklopeným kamennými památkami. Katedrála sv. Lovře s impozantní branou přitahuje poutníky. Procházka náměstím otevírá okno do života, kde se míchají vůně mořských plodů s místní hudbou. U nábřeží tvoří malebný kontrast historickým budovám lodě a jachty. Trogir není jen o minulosti; nabízí i radosti současnosti. Jeho restaurace lákají na chorvatské speciality, a večery lze strávit s výhledem na západ slunce nad mořem. Celkově je Trogir jako živý příběh, který zve k prozkoumání historie a krás chorvatského pobřeží.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Vlastnosti

Umístění

Sdílej nemovitost

Share