Byt 4+kk, Voltera, Itálie

€335,000

Popis

Krásný byt v toskánském stylu a velkou zahradou.

Byt v přízemí měří asi 100 metrů čtverečních a obsahuje několik nezávislých vchodů, přes které se můžeme dostat do jídelny s velkou kuchyní a obývacího pokoje s krbem, dvou velkých a světlých dvoulůžkových ložnic, jedné pracovny a jedné skladovací místnosti s nezávislým vchodem zvenčí. Povrchové úpravy apartmánu respektují toskánský styl, dveře a okna z masivního dřeva. Vytápění je autonomní plynové. K apartmánu náleží exkluzivní zahrada s přívodem vody a světla, kde si můžete užívat chvíle odpočinku a grilování s rodinou a přáteli. Patří k němu také zemědělský pozemek s asi 100 olivovníky v plné produkci, nedaleko farmy; Parkovací místo a část dřevěného přístavku jsou přiděleny společně s ostatními apartmány, vše v rámci komplexu a přístupné od brány. Dům je rozdělen na 3 apartmány včetně toho na prodej.

Turistický potenciál je vynikající díky kráse místa, typičnosti statku, soukromé zahradě a strategické poloze, 5 km od Volterry, 20 km od San Gimignana, 55 km od Sieny, 70 km od Florencie a 45 minut od mezinárodního letiště v Pise. V ceně je zahrnuto veškeré vybavení, jak je uvedeno na fotografii.

Toskánské město Volterra je situováno na náhorní plošině v nadmořské výšce 530 metrů v kopcovité krajině mezi údolími Valle di Cecina a Era. Díky jeho poloze je odtud překrásný výhled na okolní kopce a vzdálené Apeniny. Voltera je přitažlivá nejen zdejší neporušenou přírodou, ale také četnými historickými památkami. V dávných dobách byla hlavním městem Etrusků a z těchto časů se zde dochovaly jedinečné neporušené městské hradby. Město je protkáno kamennými středověkými uličkami, které jsou již v dnešní době lemovány množstvím obchůdků a restaurací.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share