Byt 5+1, Golfo Aranci, Itálie

€675,000

Popis

Tato luxusní nemovitost se nachází přímo na pláži v rezidenčním komplexu, nabízejícím neopakovatelnou polohu a výjimečné výhledy na moře, pláž a celý záliv Marinella na jedné straně, a na marinu Porto Marana na straně druhé.

Jde o rohový penthouse, osvobozený na třech stranách, umístěný ve druhém patře, s impozantní terasou s výhledem na moře. Interiér bytu je v perfektním stavu, vybaven klimatizací ve všech místnostech. Na dvou úrovních naleznete obytný prostor s obývacím pokojem, kuchyní, jídelnou, dvoulůžkovou ložnicí a koupelnou. Navíc v patře jsou dvě ložnice, koupelna a třetí ložnice na půdě.

Nemovitost se prodává kompletně zařízená a k jejím výhodám patří i parkovací místo a kotviště v marině Porto Marana. To vám umožní pohodlně zakotvit loď přímo pod domem a plně vychutnat krásy Costa Smeralda.

Tato rezidence se nachází v Cala Reale, situované pouze pět minut jízdy od Porto Rotondo a Golfo Aranci v překrásném Golfo di Marinella.

Golfo Aranci, malebně situovaný na severovýchodním pobřeží Sardinie, představuje idylický kousek rajského ostrova. Toto malebné přímořské městečko v Golfo di Marinella okouzluje návštěvníky svou bílou písčitou pláží, průzračným tyrkysovým mořem a tradiční sardinskou atmosférou. S výhledem na majestátní horu Tavolara nabízí Golfo Aranci nejen relaxační plážové zážitky, ale také možnost prozkoumat bohatou historii a kulturu regionu. Jemné pláže, malebné rybářské přístavy a lahodné sardinské speciality činí z Golfo Aranci jedno z nejžádanějších pobřežních útočišť v Sardinii.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share