Byty 3+kk a studio, Biograd na Moru, Chorvatsko

€467,000

Popis

Apartmán se dvěma ložnicemi a studio, první řada u pláže.

Dva apartmány (E-7 a E-8) v letovisku cca 10 min jízdy od centra Biogradu jsou na prodej společně. Nacházejí se ve druhém patře (v podkroví) budovy v první řadě u moře a pláže. Čistá plocha většího apartmánu je 43,87 m² a skládá se z předsíně, obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, dvou ložnic, koupelny a terasy o rozloze 11,59 m² orientované na sever. Menší apartmán je studio o rozloze 28,78 m² s lodžií orientovanou na jih o rozloze 5,78 m² s výhledem na moře a ostrovy. Lodžie je prosklená a umožňuje tedy vychutnat si výhled i z apartmánu. Prodávají se nezařízené a mají dvě parkovací místa. Čistá plocha obou apartmánů je 72,65 m².

Budova byla postavena v roce 2004 a v letošním roce kompletně zrekonstruována (instalace, fasáda, ploty, okna s trojskly a sítěmi proti hmyzu, klimatizace v obývacím pokoji).

Upravená pláž se nachází přímo před budovou a centrum je vzdáleno asi 700 m.

Turanj je malé letovisko, které se nachází v samém srdci Dalmácie, v blízkosti známé turistické destinace – Zadar. Turanj bylo osídleno v době bronzové, ale první archeologické stopy sahají až do mladší doby kamenné. Je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidu a pohodě, ale v blízkosti hlavních turistických destinací. Takže pokud byste si chtěli užít noční život, navštivte Zadar nebo Biograd.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share