Dům 11+3kk, Rogoznica, Chorvatsko

€420,000

Popis

Prostorný apartmánový dům v klidné a oblíbené lokalitě Rogoznicy, 80 m od moře a v dochozí vzdálenosti od centra Rogoznice.

Dům se rozkládá na třech podlažích a má osm ložnic a pět koupelen, 3 samostatné apartmány. Plocha pozemku je 438 m2 a celková obytná plocha je 344 m2. V přízemí je byt s kuchyní, obývacím pokojem, dvěmi ložnicemi, koupelnou a terasou. Do horního patra vede vnitřní schodiště, které má čtyři ložnice s parketovými podlahami, otevřenou kuchyň, dvě koupelny a terasu ve tvaru písmene L s výhledem na moře. Podkroví bylo nedávno zrekonstruováno. Je rozděleno na prostornou otevřenou kuchyň, dvě ložnice a koupelnu (koupelna je vybavena vířivkou). Dále má terasu s krásným výhledem na moře a 8 parkovacích míst před domem. Nemovitost byla postavena v roce 2000 a je v dobrém stavu. Dům nabízí mnoho zajímavých detailů. Dále je zde zahrada s pomerančovníky. Přístup je po zpevněné přístupové cestě.

Původně rybářská osada Rogoznica, dnes populární letovisko turistů, ležící 25 km jižně od historického města Šibenik. Město je známé díky přístavu a marině Frapa Rogoznica, která patří mezi jedny z nejkrásnějších na Jadranu. Centrální část této Mariny se nachází na umělém ostrůvku. Nejstarší část města se nachází na poloostrově, jenž byl vytvořen spojením ostrova Kopara s pevninou umělým náspem. V vlízkosti mariny Frapa je chráněné jezero Dračí oko, které je propojeno s mořem. Správní město Šibenik je díky svým kulturně-historickým památkám zapsané na seznamu UNESCO. Nedaleko se také nachází Národní park vodopádů na řece Krka.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    438 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share