Dům 3+kk, Sardinie, Itálie

€299,000

Popis

Moderní řadový dům jen 100 m od nádherné písečné pláže na Sardinii.

Dům v novém rezidenčním projektu, kde se nachází celkem 10 řadových domů, jen pár kroků od pláže s krásným výhledem na moře. Domy jsou navrženy v souladu s inteligentními zelenými technologiemi a moderními standardy. Dům má dvě podlaží, solárium a je vybavený velkými venkovními prostory. V přízemí domu je velký obývací prostor spojený s kuchyní a jídelnou a koupelna, zahrada a kryté parkovací stání. V prvním patře se nacházejí dvě ložnice, koupelna a dvě terasy. Předpokládaný termín dokončení je říjen 2024. Cena nezahrnuje DPH a další poplatky spojené s koupí nemovitosti v Itálii.

Projekt se nachází v okouzlující vesnici, která kombinuje ligurské a sardinské tradice, kde bílou barvu domů v historickém centru doprovází modrá barva nebe a moře. Tato oblast je ideální pro koupi rekreačního domu,
protože kombinuje klid malé vesničky, bez nutnosti vzdát se všech služeb, jako jsou obchody, restaurace a lékárny. Oblast je navíc posetá přírodovědnými zajímavostmi a archeologickými památkami. Letiště v Cagliari je vzdáleno 90 km.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share