Dům 4+3, Čiovo, Chorvatsko

€600,000

Popis

Dům v jedné z nejkrásnějších zátok na ostrově Čiovo, pouhých 90 m od moře.

Dům postavený ve středomořském stylu, který se nachází v jedné z nejkrásnějších zátok na ostrově Čiovo. Nachází se pouhých 90 m od moře, na klidném místě, jako jeden z posledních domů v této ulici. Dům se skládá z přízemí a prvního patra, které jsou v současné době využívány, a podkroví, které lze přestavět a využít jako další prostor. Před domem je větší kaskádovitý dvůr a venkovní parkoviště pro 2 auta. Dvůr je dostatečně velký na to, aby zde bylo možné podle potřeby vybudovat menší bazén. Před vchodem do domu se nachází velká zastřešená terasa, která poskytuje úkryt před sluncem. V přízemí se v současné době nacházejí 2 ložnice, kuchyň a koupelna a schody vedoucí do 1. patra.
V 1. patře je další koupelna, 2 ložnice a jedna menší kuchyně. Z obou pokojů je otevřený výhled na moře, ale pouze z jednoho je vstup na balkon, který zasahuje až na pravou stranu domu. K dispozici je také podkroví, které se v současné době nevyužívá.
Zvenku, z pravé strany domu, je další prostor, který má menší kuchyň a jednu koupelnu, která není kompletně zařízena. V současné době je využíván spíše jako sklad, ale po modernizaci z něj lze vytvořit menší byt, protože má také přístup do jedné z ložnic v přízemí. Kromě toho se zvenčí, v přístavbě, nachází skladovací místnost. Vlevo od domu se nachází malý gril.
Tento dům je v dobrém stavu, lze jej využívat, ale pro využití plného potenciálu jsou nutné další investice. Půdorys je ideální pro určité změny, od získání větší kuchyně a obývacího pokoje v přízemí až po uspořádání podkroví pro získání většího obytného prostoru. Ideální investice pro rodinný dům nebo rekreační dům, především kvůli skvělé poloze.

Město Trogir je dalším fantastickým klenotem v koruně chorvatských turistických destinací, vzdálené pouhých 20 minut od letiště. Je to malý ostrov spojený jedním krátkým mostem s pevninou a jedním krátkým mostem s ostrovem Čiovo. Stejně jako Dubrovník je to středověké opevněné město a bylo prohlášeno za světové dědictví, které má ochranu UNESCO. Ostrov Čiovo je také částečně chráněn světovým dědictvím, ale má „párty pláže“ a několik rybářských osad. Díky oblibě těchto pláží jsou nemovitosti Čiovo oblíbené jako místo pro investice do chorvatských nemovitostí. Odlehlé pobřežní nemovitosti jsou vždy oblíbené u investorů do nemovitostí v Chorvatsku a na ostrově Čiovo jich je několik, ale na trh jich přichází jen málo.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share