Dům 4+kk, Vodice, Chorvatsko

€390,000

Popis

Moderní novostavba v centru Vodic, pouhých 240 m od pláže.

V centru Vodic, ve vzdálenosti pouhých 240 m od Modré pláže, se nachází dům, který je dokonalou kombinací tradičního dalmatského stylu kamenné stavby a moderního stylu zařízení. Celková užitná plocha domu je 108,64 m2, rozdělená do tří podlaží (přízemí + 1. patro + vysoké podkroví).

Dům je postaven na pozemku o rozloze 240 m2, má oplocený dvůr a prostorné parkovací místo. V přízemí domu se nachází: vstupní hala, toaleta pro hosty, kuchyně s jídelnou a obývací pokoj se vstupem na prostornou terasu o rozloze 17 m2. V prvním patře domu se nacházejí dvě ložnice, chodba a koupelna. Ve vysokém podkroví se nachází kotelna, koupelna a prostorná ložnice s výhledem na moře. Dům je vybaven plastovými okny se sítěmi proti hmyzu v ALU žaluziích, střešními okny Velux se žaluziemi a „chytrým“ wi-fi systémem; elektrickými vchodovými dveřmi s kódovou knihou. bílé vnitřní pokojové dveře se skrytými těsněními z nenosného materiálu CPL (německý výrobce Garant); podlahové vytápění se systémem tepelného čerpadla (v podkroví je elektrické podlahové vytápění); chladicí systém s fan-coilery model: RIELO Helioterm IN40; skryté sanitární vybavení + intimní sprchy výrobce Hansgrohe v černé barvě; nízkohlučná vodoinstalace v celém objektu; stupně vnitřního schodiště z dubového dřeva; dům je vybaven moderní kuchyňskou linkou s elektrospotřebiči (DanKuchen), koupelnovým nábytkem a vestavěnými skříněmi.

Vodice je oblíbené letovisko nedaleko Šibeniku. Oblast dnešního města Vodice byla obydlena už ve 4. století př. n. l. Vedly tudy římské obchodní cesty, od Iaderi (Zadar), přes Arauzonu, až do Saloni. Ve 13. století se v těchto místech začínají stavět domy, kostely a zámky. V 15. století zahnala turecká armáda Chorvaty do Vodic. V 15. a 16. století vybudovali lidé okolo svého nového obydlí vysokou zeď se třemi věžemi. Později, když už obranných zdí nebylo třeba, lidé využili její kameny a stavěli z nich domy. V dnešní době zeď a věže už neexistují. Vodice zůstaly jediným městem v okolí, které nebylo pod tureckou nadvládou. V okolí Vodic se nalézají čtyři zajímavá archeologická naleziště. Vodice jsou ideálním výchozím bodem k úchvatným národním parkům Kornati, Krka a Telaščica.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share