Dům 5+1, Gavorrano, Itálie

€770,000

Popis

Farmářský dům s bazénem, velkou zahradou a výhledy na toskánskou krajinu.

Tato malá vesnička se nachází v krásném prostředí mezi golfovým hřištěm, mírnými kopci a mořem a zahrnuje 10 jednotek. Venkovské domy (143 až 159 m2 plus terasy a zahrady) mají výhled na dvůr osázený olivovníky a cypřiši. Každý dům má vlastní zahradu s pergolou a dvě parkovací místa. Společná část zahrnuje zahrady a 20 metrů dlouhý bazén. V místě panuje mimořádně mírné mikroklima, které umožňuje provozovat venkovní aktivity po celý rok. Domy mají certifikát energetické třídy A a jsou postaveny tak, aby nabízely nejvyšší úroveň komfortu a minimalizovaly provozní náklady: podlahové vytápění, terakotové podlahy, toaletní potřeby Villeroy & Boch, televizory a centralizovaná data, vysokorychlostní připojení k internetu. Služby správy nemovitostí jsou k dispozici na vyžádání.

Vchod do každého domu je přístupný přes malou zahradu a obytný prostor má výhled do soukromé zahrady osázené původními druhy rostlin. Domy jsou dvoupatrové s kuchyní, velkým obývacím prostorem a ateliérem v přízemí. V patře jsou tři ložnice, včetně hlavní ložnice s vlastní koupelnou. Vnitřní uspořádání bylo navrženo s velkou pečlivostí tak, aby se v něm dalo žít po celý rok a aby poskytovalo dostatek prostoru pro hosty spolu s maximálním soukromím.

Gavorrano je horská obec v provincii Grosseto v západoitalském regionu Toskánsko, která se nachází asi 100 km jihozápadně od Florencie a asi 25 km severozápadně od Grosseta. Gavoranno a jeho sesterské město Bagno di Gavoranno leží v toskánském regionu Maremma. Městečko Gavoranno se nachází nedaleko třpytivého zálivu Follonica a jeho historie sahá až do doby Etrusků. V oblasti byl nalezen významný archeologický nález pěti nekropolí, které podle vědců pocházejí ze sedmého století před naším letopočtem. Největší stavební ruch v tomto medově zbarveném městečku na kopci však nastal ve středověku, kdy se zde nachází spousta charakteristických úzkých uliček s podloubím, kamenné domy a hrad, které nesou stopy středověkého stylu. Dodnes jsou zde patrné zbytky ochranných hradeb, v nichž jsou zasazeny strážní věže.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share