Dům 5+kk, Sardinie, Itálie

€470,000

Popis

Tato vila je skvělou příležitostí díky úžasné poloze ve druhé řadě u moře, pouhých 50 metrů od pláže. Má nádherný výhled na ostrovy souostroví La Maddalena, které vystupují na obzoru.

Dům se může pochlubit krásnou a udržovanou květinovou zahradou, ve které je zařízená krytá i nekrytá veranda v tradiční terakotě. Ze solária je možné obdivovat nádherné panorama ostrovů a pobřeží. Vila se skládá z velkého obývacího pokoje – jídelny s výhledem na moře na verandu a do zahrady, otevřené kuchyně a 3 prostorných ložnic a 2 koupelen. K objektu patří soukromé parkovací místo. Tato nemovitost je součástí velmi klidného a soukromého rezidenčního komplexu u pláže: pláž je co by kamenem dohodil od domu a blízkost služeb Palau, nervového centra přístupu k souostroví, činí z této nemovitosti výjimečnou ideální příležitost k životu po celý rok.

Největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, na kterém se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share