Vila 4+kk, Rogoznica, Chorvatsko

€1,200,000

Popis

Nově postavené moderní vily se soukromým bazénem v malém komplexu v první linii u moře na velmi klidném místě u Rogoznice.

Vily jsou orientovány na jih a nabízejí klid, soukromí a vynikající výhled na moře. Poloha ve svažitém terénu znamená, že všechny vily mají stejně skvělý nerušený výhled. Pozemek komplexu měří celkem 3 790 m2. Vily mají dvě patra o celkové obytné ploše 162 m2 a jejich součástí je velká zahrada, bazén a prostorná terasa. Každá vila má 3 ložnice, 3 koupelny a velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, s obřími prosklenými dveřmi vedoucími na terasu. Každá vila má na pozemku dvě zabezpečená parkovací místa. Vily se prodávají plně zařízené a vybavené. Trogir je vzdálen 15 minut jízdy. Letiště ve Splitu je vzdálené 20 minut jízdy.

VILLA “A”: PRODÁNO !Druhá řada od moře, plocha pozemku 540,75 m2

VILLA “B”: Druhá řada od moře, plocha pozemku 550,75 m2

VILLA “C”: PRODÁNO ! První řada od moře, rozloha pozemku 579,75 m2

VILLA “D”:  PRODÁNO !První řada od moře, rozloha pozemku 548,75 m2

Rogoznica je oblíbené letovisko v chráněné poloze při zálivu Luka Rogoznica, 25 km jihovýchodně od Šibeniku. Leží na poloostrůvku, který byl původně ostrovem zvaným Kopara. S pevninou byl spojen náspem teprve v 19. stol. Na pobřeží se v posledních letech značně rozšířila nová výstavba, a to nejen podél mořského břehu, ale i do svahů nad ním. Opčina Rogoznica se táhne 54 km podél pobřeží a je ideálním místem pro odpočinek s rodinou a přáteli.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share