Vila 4+kk, Sardinie, Itálie

€690,000

Popis

Vila s bazénem a nádherným výhledem na tyrkysové moře a pobřeží v Porto San Paolo.

Vila se nachází se na kopci Porto San Paolo a je součástí malého komplexu 10 zcela nezávislých rodinných domů. Má dvě úrovně, které jsou komunikačně propojeny, v mezipatře je velká jídelna, kuchyňský kout, dva dvoulůžkové pokoje a koupelna se sprchovým koutem. Vnitřní schodiště vede do přízemí, které se skládá z velké relaxační místnosti, dvoulůžkové ložnice a koupelny se sprchovým koutem. Všechny pokoje, s výjimkou koupelen, nabízejí krásný výhled na moře. Venku je velká krytá veranda s jídelnou a relaxačním prostorem, kamenným grilem, bazénem a trávníkem.
Vila je zcela termoautonomní, je vybavena radiátorovým vytápěním, klimatizacemi nové generace s dálkovým připojením, plynovým kotlem pro přípravu teplé užitkové vody a rezervou vody. K dispozici jsou dvě krytá parkovací stání.

Velmi příjemné lázeňské městečko leží na severovýchodě Sardinie, jižně od Olbie. Rozkládá se na pobřeží Costa Dorata s překrásnými plážemi a výhledem na protější ostrov Tavolara. Jsou zde převážně malé pláže mezi žulovými balvany. Podél hlavní silnice, která vede městečkem je řada obchůdků a restaurací. Vzdálenost od letiště v Olbii 17 km.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.
Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share