Vila 4+kk, Sardinie, Itálie

€850,000

Popis

Nový projekt 3 vil v moderním stylu s bazénem a s výhledem na moře a Golfo Aranci jen pár kroků od pláže.

Tento svěží a elegantní nový projekt je navržen tak, aby zaručoval maximální úspory energie. Nabízí největší výhodu koupě rozestavěné vily: možnost upravit si ji podle svých potřeb. Jednou ze silných stránek těchto nemovitostí je strategická poloha, ve které stojí, ideální pro dosažení pláže jednoduchou a příjemnou procházkou. Centrum se nachází jen 500 m odtud.

Projekt navrhuje tři různá řešení: první dvě jsou uspořádána na třech úrovních; v přízemí se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelnou. Venku krásná veranda s výhledem na bazén a přilehlou zeleň soukromé zahrady, kde hosté najdou prostory pro příjemné chvíle odpočinku. V patře, kam se dostanete po schodišti v moderním stylu, jsou dvě ložnice s vlastní koupelnou a krytou verandou. Vilu doplňuje spodní podlaží věnované velkému otevřenému prostoru, koupelna a garáž.

Druhé řešení nabízí v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a další koupelnu sloužící obývací části. Venku velká krytá veranda 65 m2 s výhledem do zahrady, která obklopuje tři strany pozemku. O patro níže najdeme velký otevřený prostor a koupelnu. Pro vjezd do každé vily jsou k dispozici dvě krytá parkovací stání na výhodném místě
Zvláštností této druhé rezidence je panoramatické solárium, kde najdeme soukromý bazén, opalovací a relaxační zónu.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share