Vila 6+2kk, Chalkidiki, Řecko

€700,000

Popis

Výjimečná vila s bazénem a nádherným výhledem na moře na Chalkidiki.

Vila je vybavená tradičními detaily a moderním komfortem, který poskytuje ideální zázemí pro odpočinkové bydlení u moře. Je ukrytá na klidném místě jen pár minut od shonu letovisek Polychrono a Pefkochori s jejich restauracemi a obchody.

Vila je rozdělená na dva samostatné apartmány s celkovou užitnou plochou 190 m2 a rozkládá se na pozemku 2 500 m2. Ve sníženém přízemí je samostatný apartmán s jednou ložnicí, koupelnou, prostorným obývacím pokojem a kuchyní. První a druhé patro je hlavní část vily. V prvním patře je terasa s výhledem na moře, na bazén a do zahrady. Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní je vybaven klimatizací. Je zde také ložnice s manželskou postelí a kompletní koupelna. Ve druhém patře jsou dvě ložnice, jedna s manželskou postelí a jedna malá s jedním lůžkem, a koupelna. Z ložnic je vstup na balkon ve druhém patře s nádherným výhledem na moře. V zahradě je komfortní bazén a spousta středomořských rostlin včetně palem a olivovníků. Vila leží 2 km od vesnice Polychrono a 3,5 km od Chaniotis. Pláž Polychrono je vzdálená 500 m. Polychrono je živá turistická pobřežní vesnice na východní straně poloostrova Kassandra, kde najdete krásnou dlouhou písečnou pláž a turistické obchody, restaurace, bary a noční kluby.

Chalkidiki patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím na pobřeží Egejského moře. Členitý poloostrov plný mytologie, bájných příběhů, nekonečných pláží a barevitého pobřeží nabízí nepřeberné množství kulturních památek, archeologických skvostů i překrásné přírody. Tři poloostrovní výběžky zvané Kassandra, Sithonia a Athos tvoří charakteristický, nezaměnitelný tvar poloostrova, který připomíná bájný Posejdonův trojzubec. Jejich pobřeží nabízí desítky kilometru kvalitních písčitých i kamenitých pláží, od těch nerušnějších až po klidné, zapomenuté zátoky. Pobřeží i vnitrozemí polostrova se pyšní zajímavými scenériemi, tvořené horskými výšinami, které se svažují do klidných údolí. Atmosféru dotváří cypřišové, borové a olivové háje, platany, vůně eukaliptu a různých druhů bylin, trav i koření.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Řecku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    2 500 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share