Vila 8+2kk, Sardinie, Itálie – PRODÁNO

€650,000

Popis

Vila s nádherným výhledem na moře se nachází v rámci exkluzivního golfového resortu Is Molas u Puly na jižním pobřeží Sardinie.

Hlavní část vily se rozkládá ve velkém přízemí s krytou terasou a se zahradou. Zde se nachází světlý a příjemný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a krbem, čtyři ložnice a čtyři koupelny. V horním patře je další samostatný byt, který se skládá ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, chodby, dvou ložnic a koupelny. Z obývacího pokoje je vstup na ultra panoramatickou terasu s otevřeným výhledem na pobřeží a moře. K vile přísluší dvě parkovací místa.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share