Apartmánový dům 11+5kk, Pag, Chorvatsko – PRODÁNO

€550,000

Popis

Apartmánový dům v první linii u moře s ničím nerušenými výhledy na moře a téměř privátní pláží.

Samostatný dům s 450 m2 obytné plochy a 447 m2 zahrady byl postaven v roce 2003 na pozemku 600 m2. Skládá se z přízemí, prvního patra a druhého patra s celkem pěti samostatnými apartmány.
Přízemí:
– apartmán 1: jedna ložnice, obývací pokoj + kuchyň + jídelna, koupelna a terasa.
– apartmán 2: jedna ložnice, obývací pokoj + kuchyň + jídelna, koupelna a terasa.
První patro:
– apartmán 3: dvě ložnice, obývací pokoj + kuchyň + jídelna, koupelna a terasa.
Druhé patro:
– apartmán 4: jedna ložnice, obývací pokoj + kuchyň + jídelna, koupelna a terasa.
– apartmán 5: jedna ložnice, obývací pokoj + kuchyň + jídelna, koupelna a terasa.
Dům se nachází se ve výborné lokalitě, 10 m od moře a pláže (první řada), z domu vedou schody přímo dolů na “soukromou” pláž. Leží v blízkosti veškerého vybavení potřebného pro příjemnou dovolenou.Má několik parkovacích míst a sklad. Je zde možnost oddělení elektřiny, vody a rozdělení bytů na samostatné bytové jednotky.

Pag je třetí největší ostrov (285 km2) v Kvarnerské skupině a pátý největší na Jadranu vůbec. Geograficky patří k Severodalmatským ostrovům, od nich se však odlišuje svou polohou i rozlohou i svým zaměřením na cestovní ruch. Je protáhlý, dlouhý 60 km. Od pevniny jej odděluje Velebitský průliv (Velebitski kanal), od Rábu Pažský průliv (Paški kanal). Pag má nejčlenitější pobřeží ze všech jadranských ostrovů – hluboké zálivy (zejména dlouhý a rozlehlý Pažsky záliv) a stovky menších i větších zátok. Pro zapojení ostrova do cestovního ruchu mělo rozhodující význam vybudování komunikací, především dobré asfaltové silnice od trajektu v Žigljenu celým ostrovem až na východ po pažský most na pevninu, který byl postaven v 70. letech minulého století. Silnice pak na pevnině pokračuje k magistrále a představuje spojení na Zadar a dál do Dalmácie. Ostrov Pag bývá cílem turistů, kteří dávají přednost jednoduššímu a levnějšímu pobytu na Jadranu, klidu a čistému moři a nehledají příliš hlučné společenské zábavy a intenzivní noční život. Výjimkou je pláž Zrće, která je vyhlášeným centrem zábavy.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share