Byt 3+kk, Kréta, Řecko – REZERVACE

€180,000

Popis

Krásný přízemní apartmán s terasou ve vzdálenosti pouze 200 m od pláže.

Přízemní apartmán v Pirgos Psilonerou ve vzdálenosti 200 m od moře má částečný výhled na moře. Nemovitost se nachází v rezidenčním komplexu se společným bazénem, má dvě ložnice, jednu koupelnu a celkovou plochu 72 m².

Při vstupu do nemovitosti se setkáme s malou halou, která vede do otevřeného obývacího, jídelního a kuchyňského prostoru. Kuchyně je prostorná, pohodlná a plně vybavená. Obývací pokoj je prosvětlený a má vstup na balkon s výhledem na bazén, zahradu a moře. Na druhé straně vchodu, vpravo, se nachází malá chodba vedoucí do dvou ložnic a koupelny. Obě ložnice mají vestavěné skříně a přístup na balkon. Koupelna je pohodlná a má vanu i pračku.

Nemovitost je vynikající volbou pro rekreační dům, protože se nachází v těsné blízkosti moře, je plně zařízená a disponuje veškerým vybavením. K dispozici je také malá skladovací místnost o rozloze asi 2 m² a otevřené parkovací místo.

Oblast Pirgos Psilonerou je klidnou oblastí nacházející se mezi Maleme a Platanias, nedaleko historického města Chania. Chania je překrásné romantické město nazývané Benátkami východu a Kráskou západu. Chania leží na severním pobřeží ostrova v jihovýchodním výběžku zálivu Chania, omývanému vodami Krétského moře. Zvláštní půvab propůjčuje Chania pohled na benátské domy a vysoké vrcholy pohoří Lefka Ori v pozadí, krásu Chania pak podtrhují také malebné úzké uličky v centru města.

Maleme je klidným střediskem, které se doposud nestalo turistickým letoviskem v pravém slova smyslu. Pláže jsou zde tedy klidné a nemusíme se obávat přelidněných pláží. Pokud budete chtít zažít ten správný turistický ruch nebo zajímavý noční život, budete muset z Maleme vyrazit do některého z okolních středisek. Velmi rušné a na společenský život bohaté středisko je například Platanias, které je vzdáleno od Maleme jen 10 – 15 minut pravidelným autobusovým spojením.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Řecku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share