Apartmánový dům 4+3kk, Rogoznica, Chorvatsko

€410,000

Popis

Přízemní rodinný dům se 3 apartmány ve druhé linii od pláže, s výhledem na moře a s možností nástavby.

Dům má obytnou plochu 131,21 m² a střešní terasu o rozloze 72 m2 s krásným výhledem na moře. Podle územního plánu je dovoleno postavit přízemí plus dvě podlaží. K domu náleží také pozemek o rozloze 495 m². Dům disponuje třemi samostatnými byty: dvoupokojový, jednopokojový a garsoniéra. Všechny tři bytové jednotky mají samostatné vchody. Dům má terasu s výhledem na moře a na centrum Rogoznice.

Dům se nachází v 2. řadě u oblázkové pláže, v klidném prostředí, přesto pár kroků od moře. Tento jednopatrový dům má 131,21 m2 užitné plochy. Před budovou je prostorná krytá terasa, která navazuje na terasu s grilem. Pozemek o rozloze 495 m2 je kompletně oplocený. Široký vjezd na dvůr umožňuje parkování pro několik vozidel. Navazuje na něj cesta na pláž.

Vzdálenost od moře je pouhých 40 m a do centra obce Ražanje je to pouhých 300 m. Prodejem domu prodávající zároveň přenechává budoucímu kupujícímu kotviště pro loď (člun do délky 6 m) na nábřeží v blízkosti domu. Cena byla snížena z 499 000 EUR!

Rogoznica je oblíbené turistické letovisko s historickým centrem. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share