Byt 3+kk, Benidorm, Španělsko

€323,400

Popis

Moderní rezidenční komplex v prosklené věži s prostornými terasami a krásným výhledem na moře a město.

Benidorm Beach tvoří 196 apartmánů se 2, 3 a 4 ložnicemi. Tento komplex je ideálním místem pro život nejen díky četným zdravotním a zábavním zařízením, ale také díky své poloze v Benidormu, v dochozí vzdálenosti od pláže Poniente. K dispozici je bazén pro dospělé, bazén pro děti, lázně, vířivky, odpočinkové zóny, dětské hřiště, dva tenisové kurty atd. Ceny apartmánů se pohybují od 323.400 Eur do 957.000 Eur v závislosti na poloze a typu bytu.

Pláž Poniente se stává stále oblíbenější destinací pro kupce nemovitostí na pobřeží Costa Blanca. Tato oblast je proslulá ikonickými budovami benidormského panoramatu, jako je například hotel Bali. V Benidormu se nachází také jedno z nejlepších golfových hřišť v provincii: Sierra Cortina, tři zábavní parky a několik nákupních center.

Benidorm je vibrující město s nádhernou širokou písčitou pláží a největším počtem výškových budov na obyvatele na světě, ležící na pobřeží Costa Blanca (toto město velmi připomíná města na Floridě – Miami a pod.). Je velmi oblíbené především mezi Brity, kteří převládají mezi turisty. Benidorm nabízí bohatý noční život a má specifickou klientelu, která sem jezdí po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share