Apartmánový dům 8+3kk, Trogir, Chorvatsko – EXKLUZIVNĚ V NABÍDCE

€1,200,000

Popis

Rodinný dům v první linii u moře a pláže v jedinečné lokalitě nedaleko Trogiru

Domů, jako je tento, nabízí chorvatské pobřeží jen málo – leží přímo u pláže, bez silnice mezi domem a mořem, a v dochozí vzdálenosti do centra obce s obchody a restauracemi. Je orientovaný severozápadně a díky tomu nabízí každodenní nádherné západy slunce.

V domě jsou 3 samostatné apartmány, a je tak ideální jako zázemí pro větší rodinu, nebo k turistickým pronájmům. Leží na pozemku 388 m2 a celková užitná plocha domu je 274 m2. Přístup k domu je z ulice, která vede za domem. Přímo z ulice je k dispozici garáž pro 2 auta a jedno kryté parkovací místo.  Zadní dvorek, sousedící s ulicí, poskytuje příjemné posezení ve stínu. Okolo domu je přístup ke schodišti a na udržovanou zahradu se spoustou středomořských rostlin, která obklopuje dům ze dvou stran. Před domem je hlavní kryté posezení s venkovním krbem, a také branka, vedoucí přímo na pláž.

Každý apartmán má samostatný vchod. V suterénu domu se nachází malý apartmán sestávající ze vstupní chodby, kuchyně s obývacím pokojem, koupelny a malého pokoje. V suterénu je také malé skladiště a v prostoru pod garáží je dílna. Venkovní schodiště vede do přízemí, kde je apartmán se dvěma ložnicemi, s velkou terasou a výhledem na moře a zahradu. V prvním patře se nachází malá snídaňová terasa a vstup do třetího apartmánu. Ten se skládá z prostorného obývacího pokoje, ze kterého je přístup na velkou terasu s krásnými otevřenými výhledy na moře a pobřeží. Z obývacího pokoje je dále vstup do kuchyně, koupelny se sprchou a do dvou ložnic s balkony, orientovanými na jihovýchod. Na střeše garáže je k dispozici další prostorná terasa, ze které jsou výhledy na moře a může být využita jako extra odpočinkový prostor. Dům byl postaven v roce 1988 a rozšířen a zrekonstruován v roce 2002. Nachází se v klidné vilové části obce Seget Vranjica, 400m od nejbližší restaurace u moře, 550 m od supermarketu.

Seget Vranjica je obec, ležící na malém poloostrově Vranjica, 5km západně od UNESCO města Trogiru, 8 km od splitského letiště Split a 30 km od Splitu. Kdysi rybářské městečko, dnes je Seget Vranjica poklidné turistické letovisko s bohatou nabídkou kvalitního ubytování a služeb. Leží na poloostrově a nachází se zde malý přístav. Poloostrov oplývá krásnými písečnými a skalnatými plážemi, které nabízejí nezapomenutelný výhled na jadranské ostrovy Šolta a Drvenik. Seget Vranjica je vhodnou destinací pro ty, kteří chtějí klidnou dovolenou, daleko od shonu větších turistických center. Okolí se vyznačuje bujnou středomořskou vegetací, staletými vinicemi a olivovými háji vhodnými k procházkám a cyklistice. Četné ostrovy a ostrůvky jsou ideální pro výlety lodí. Pravidelná lodní linka jezdí ze Seget Vranjica na nábřeží Trogiru. Malé místo v příjemném středomořském prostředí má vše, co potřebujete pro příjemnou a klidnou dovolenou či trvalé bydlení.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Virtuální prohlídka

Umístění

Sdílej nemovitost

Share