Byt 2+kk, Rogoznica, Chorvatsko

€303,550

Popis

Apartmány v krásné nové budově, první řada k moři.

Budova má tři patra. Na každém patře se nachází dva apartmány. Kromě skvělé polohy budova zaujme moderními liniemi a nádherným výhledem na moře. Apartmány uvnitř budovy se prodávají zařízené. Každý apartmán má k dispozici jedno parkovací místo.

PŘÍZEMÍ

S1 – 303 550 EUR, Užitná plocha 60,71 m2  – kuchyň, jídelna, obývací pokoj, ložnice, koupelna a zahrada 63 m2

S2 – 389 600 EUR, Užitná plocha 77,92 m2 – kuchyň, jídelna, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna a zahrada 109 m2 REZERVACE

PRVNÍ PATRO

S3 – PRODÁNO

S4 – PRODÁNO

DRUHÉ PATRO

S5 – 346 500 EUR, Užitná plocha 57,75 m2 – kuchyň, jídelna, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna a balkon

S6 – 406 020 EUR, Užitná plocha 67,67 m2 – kuchyň, jídelna, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna a dva balkony

Rogoznica je oblíbené turistické letovisko s historickým centrem. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share