Byt 4+kk, Kaštela, Chorvatsko

€188,000

Popis

Byt s výhledem na moře ve skvělé lokalitě k bydlení či pronájmu v Kaštele

Dvoupodlažní byt se třemi ložnicemi a kouzelným výhledem na moře se nachází pouhých 130 m od moře a 250 m od písčito-oblázkové pláže. Byt o rozloze 86 m2 je umístěn v druhém patře i podkroví menší obytné budovy . Byt tvoří chodba, otevřená kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, koupelna, ložnice a terasa, které se nachází v druhém patře. Podkroví, které je přístupné po točitém schodišti z obývacího pokoje se nachází dvě ložnice a koupelna. Byt je klimatizovaný, orientován na jih i východ. V ceně bytu je parkovací stání o velikosti 13,5 m2. Autobusová zastávka, pekárna, markety a veškeré potřebné služby pro strávení příjemné dovolené ale i dlouhodobého pobytu se nachází v blízkosti nemovitosti. Splitské letiště je vzdáleno jen 2 km od domu.

Město Kaštela se nachází na pobřeží Kaštelského zálivu a rozprostírá se na 17 kilometrů. Město je specifické tím, že se skládá ze 7 malých osad (Kaštel Štafilić, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Lukšić, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Sućurac). Každá osada vznikla kolem svého hradu u moře. V některých místech staré hrady úplně zmizely, zatímco některé hrady jsou v dobrém stavu a používají se jako muzea.

Tady se nachází nově postavena, moderní Marina Kaštela, která přijímá velký počet soukromých a charterových lodí a jachet. Kaštela mají výbornou dopravní infrastrukturu / mezinárodní letiště Split, železniční spojení a přístup k dálnici Split – Záhřeb. Split a Trogir jsou vzdáleny jen přibližně 20 minut jízdy.

Kromě moře a slunce a kulturně-historických památníků, Kaštela nabízí také četné koncerty, kulturní událostí a různé sportovní a rekreační aktivity. Různé večírky se konají v noci na letních terasách, v úzkých uličkách, hospůdkách a restauracích, kde se podávají lokální speciality. Každého roku se od 1. července do 31. srpna koná „Kaštelanské kulturní léto“. Události se konají u moře, v historických centech a zámcích. Vrcholem letní sezony jsou „Večery dalmatské písně“ s tradičním zpíváním dalmatských klap.

Město Kaštela svými kulturními, přírodními a klimatickými zvláštnostmi bylo návštěvníkům vždycky zajímavé. Ve městě Kaštela lze najít nemovitost pro každého. Od starých, tradičních, kamenných domů v staré části místa, po moderné vily s hezkým výhledem na moře. Staré kaštelské vesnice jsou částečně zapsáné do seznamu světového dědictví.

Nákup nemovitostí v Kaštela představuje výbornou investici, protože i přes úžasnou lokalitu ceny jsou o něco nižší než v sousedních místech, ve Splitu a Trogiru, a jejich hodnota se v budoucnu navýší.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share