Byt 3+kk, Pag, Chorvatsko

€218,225

Popis

Luxusní byt v novostavbě s výhledem na moře s krásnou terasou, pouhých 140 metrů od moře.

Na prodej je dvoupokojový byt o rozloze 62,35 m2, situovaný na druhém patře bytového domu s celkovým počtem devíti bytů, postaveného v roce 2023 s důrazem na vysokou kvalitu řemeslné práce. Dispozice bytu zahrnuje dvě ložnice, spojený obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, koupelnu a krytou terasu.

Ideálně umístěn v prestižní lokalitě, pouze 140 metrů od moře a přístavu, 300 metrů od pláže a pouhých 100 metrů od Konzumu. Kromě toho je v blízkosti kaváren, restaurací, tavern a veškeré infrastruktury potřebné pro příjemnou dovolenou! Tato nemovitost zahrnuje parkovací místo. Můžete si prohlédnout půdorys bytu číslo S7. Veškerá dokumentace je v pořádku.

Specifikace plochy:
– Obytná plocha: 59,35 m2
– Parkovací místo: 12,50 m2 (Koeficient 0,25 = 3 m2), je možnost zakoupit další parkovací místo.

Plánovaný termín převzetí je duben 2024.

Pag je jedním z největších chorvatských ostrovů v Jaderském moři. S rozlohou přes 280 km² nabízí unikátní kombinaci skalnaté krajiny a zelených oáz. Ostrov je znám svým tradičním ovčáckým řemeslem a výrobou sýra paški sir. Hlavním městem je malebné město Pag s historickými uličkami a výhledy na moře. Ostrov je oblíbený pro své pláže s jemným oblázkovým pískem a čistým mořem. Pag nabízí i noční život s kluby a bary, a pro dobrodruhy jsou k dispozici přírodní rezervace a turistické trasy. Celkově je Pag spojením přírodní krásy, kulturního dědictví a moderní zábavy, což ho činí atraktivním pro různorodou dovolenou v Chorvatsku.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share