Byt 4+kk, Estepona, Španělsko

€356,250

Popis

Duplex penthouse s nádhernými výhledy v krásné urbanizaci 150 m od pláže v Esteponě.

Byt nabízí 3 ložnice a 3 koupelny a má velkorysou vnitřní užitnou plochu 134 m² a celkem 87 m² teras (velká střešní terasa a další terasa na podlaží bytu). Penthouse je vybaven vestavěnými skříněmi, má mramorové podlahy, klimatizaci, ústřední topení. Nachází se v blízkosti veškerých služeb,  blízko přístavu, škol, centra a samozřejmě pláže. V komunitě je celkem 39 bytů, má krásně udržované zahrady a komunitní bazén.

Estepona leží jižně od Malagy na Costa del Sol v jižním Španělsku, v provincii Malaga, která je součástí Andalusie. Estepona je známá svými plážemi, které se táhnou 21 km podél pobřeží. Je to populární letovisko a místo pro dovolené. Oblast Estepony má díky své poloze, obklopené mořem a horami, speciální mikroklima s více než 325 slunečnými dny v roce. Estepona se může pochlubit dvěmi modrými vlajkami, moderní jachetní marinou s mnoha tapas bary a restauracemi. Centrum Estepony je obklopené starými bílými zdmi, v jejichž nitru je původní zástavba plná úzkých uliček s typicky andaluskou atmosférou. V oblasti jsou dvě golfová hřiště Valle Romano a Estepona Golf, sportoviště a další zábavná zařízení.

Nejbližším letištěm je Gibraltar, které je vzdáleno 45 km. Letiště v Malaze je druhým nejbližším mezinárodním letištěm, vzdáleným cca 80 km. Estepona leží u dálnice A7, která obsluhuje Costa del Sol.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Terasy
    87 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share