Byt 4+kk, Sukošan, Chorvatsko

€416,920

Popis

Moderní apartmán v první řadě u moře.

Apartmán je kompletně a moderně zařízený. Jedná se o mimořádně kvalitní a moderní novostavbu v Sukošanu. Apartmán nabízí výhled na moře. Jedná se o apartmán v prvním patře. Dispozice místností se skládá z předsíně, 3 ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu, další koupelny, toalety, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, komory, lodžie a kryté terasy. Čistá užitná plocha popsaných místností a terasy činí 101,50 m2. K bytu navíc náleží parkovací stání před domem. Celková čistá užitná plocha bytu s parkovacím místem je 104,25 m2. Vzdálenost této nemovitosti od moře je 70 m. Vzdálenost od centra města je 400 m.

Výhoda při koupi: Kupující neplatí žádnou daň z převodu nemovitosti. Kompletní vybavení je zahrnuto v ceně.

Budova se skládá z celkem 6 apartmánů – rozkládají se v přízemí, 1. a 2. patře. V budově je výtah. Konstrukce z cihelných zateplených bloků. Střecha budovy je plochá. Hliníková okna s třívrstvým sklem, sítěmi proti hmyzu a elektrickými žaluziemi. Tepelná izolace 10 cm polystyrenu. Očekávaný průkaz energetické náročnosti A. Podlahové krytiny jsou dlažba. Klimatizace v obývacím pokoji a v každé ložnici. Elektrické podlahové vytápění v celém bytě. Dále vchodové dveře odolné proti vloupání a požáru. Očekává se energetický průkaz A. Bazén je vyhřívaný. Budova je napojena na kompletní infrastrukturu.

Sukošan je vzdálen pouhých 7 km od města Zadar a turistického místa nacházejícího se v rozlehlém zálivu Zlatna luka. Je sídlem obce Sukošan, do které patří také Debeljak, Glavica a Gorica. Samotné místo má asi 3000 obyvatel. Díky největšímu přístavu na Jadranu, D-Marin Marina Dalmacija, je skutečným rájem pro jachtaře. Četné luxusně zařízené apartmány, malé penziony a hotely, stejně jako četné kempy v blízkosti moře dělají ze Sukošanu oblíbenou destinaci domácích i zahraničních turistů.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share