Apartmánový dům, Seget Vranjica, Chorvatsko

€1,600,000

Popis

Kouzelný dům se 3 apartmány v první linii u moře a pláže v jedinečné lokalitě nedaleko Trogiru

Tento výjimečný dům leží přímo u pláže, bez silnice mezi domem a mořem, a v dochozí vzdálenosti do centra obce s obchody a restauracemi. Je orientovaný severozápadně a díky tomu nabízí každodenní nádherné západy slunce.

V domě jsou 3 samostatné apartmány, a je tak ideální jako zázemí pro větší rodinu, nebo k turistickým pronájmům. Leží na pozemku 344 m2 a celková užitná plocha domu je cca 250 m2. Přístup k domu je z ulice, která vede za domem. Přímo u ulice je parkovací plocha pro 3 auta, a je zde vstup do prostředního apartmánu v 1.patře. Samostatné venkovní schodiště vede k apartmánu ve 2.patře i v přízemí. Před domem je velká terasa s pergolou, venkovním krb, velká jacuzzi, dvě venkovní sprchy, skladiště, a také branka, vedoucí přímo na pláž.

Každý apartmán má samostatný vchod. Zároveň apartmán v přízemí a v 1.patře jsou propojeny vnitřním schodištěm, které může být zavřené. V přízemí domu se nachází nedávno zrekonstruovaný apartmán sestávající z kuchyně s obývacím pokojem, koupelny a dvou ložnic. Na úrovni příjezdové cesty je apartmán se třemi ložnicemi (jednou dvoulůžkovou a dvěma jednolůžkovýma), koupelnou, prostorným obývacím pokojem s kuchyní, se vstupem na velkou terasu a výhledem na moře a zahradu. Ve druhém patře se nachází třetí apartmán. Skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyní, ze kterého je přístup na velkou terasu s krásnými otevřenými výhledy na moře a pobřeží. Dále nabízí tři ložnice (jednu dvoulůžkovou a dvě jednolůžkové), koupelnu se sprchou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. Kuchyně jsou kompletně vybavené spotřebiči vč. myček v každém patře. Pračka a sušička se nachází ve skladišti v přízemí u terasy. Dům se nachází v klidné vilové části obce Seget Vranjica, 400m od nejbližší restaurace u moře, 550 m od supermarketu.

Seget Vranjica je obec, ležící na malém poloostrově Vranjica, 5km západně od UNESCO města Trogiru, 8 km od splitského letiště Split a 30 km od Splitu. Kdysi rybářské městečko, dnes je Seget Vranjica poklidné turistické letovisko s bohatou nabídkou kvalitního ubytování a služeb. Leží na poloostrově a nachází se zde malý přístav. Poloostrov oplývá krásnými písečnými a skalnatými plážemi, které nabízejí nezapomenutelný výhled na jadranské ostrovy Šolta a Drvenik. Seget Vranjica je vhodnou destinací pro ty, kteří chtějí klidnou dovolenou, daleko od shonu větších turistických center. Okolí se vyznačuje bujnou středomořskou vegetací, staletými vinicemi a olivovými háji vhodnými k procházkám a cyklistice. Četné ostrovy a ostrůvky jsou ideální pro výlety lodí. Pravidelná lodní linka jezdí každou půl hodinu ze Seget Vranjica na nábřeží Trogiru. Malé místo v příjemném středomořském prostředí má vše, co potřebujete pro příjemnou a klidnou dovolenou či trvalé bydlení.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share