Dům 4+1, Caorle, Itálie – PRODÁNO

€365,000

Popis

Krásný dvoupatrový dům méně než 500 metrů od moře.

V exkluzivní vesnici AMARE v Lido Altanea / Porto Santa Margherita, méně než 500 metrů od moře, nabízíme k prodeji moderně zařízený dvoupatrový dům, nikdy nepronajatý a vkusně dokončený v dokonalém přímořském stylu.  Nedávno vystavěná vesnice byla postavena ve jménu klidu a soukromí. Je zde také velký centrální bazén s vybaveným soláriem. U vchodu najdeme všechny základní potřeby a také bar a restauraci.

Dům je mírně vzdálen od bazénu a je ze tří stran volný. U vchodu nás vítá velký obývací pokoj, kde je pohodlně umístěn stůl pro 6/8 osob a provensálská rozkládací pohovka; krásné posuvné skleněné dveře nás zvou ke vstupu ven, kde najdeme velkou krytou pergolu, ideální pro chvíle pohody. Kuchyň, oddělená třemi schody od hlavního patra je plně vybavená. Dále zde najdeme hlavní ložnici (s malou terasou) a hlavní koupelnu se sprchou, výklenkem a oknem. Když sejdeme o jednu úroveň dolů, nakonec najdeme další dvě ložnice (obě dvoulůžkové, s šatní skříní), pohodlný suterén a druhou koupelnu, také kompletní se sprchovým koutem ve výklenku.

Dům je v perfektním stavu a prodává se kompletní, s nábytkem a připojením k internetu (možnost instalace kamerového systému); každý pokoj je vybaven klimatizací s tepelným čerpadlem a TV připojením (se satelitem), externě je komfortní technická místnost s pračkou a druhá technická místnost pro uskladnění zahradního nářadí. V zadní části, celé vydlážděné, může být místo až pro tři auta.

Caorle není jen letním letoviskem, ale také městem s bohatou historií. Díky své poloze na severu Itálie a širokým písčitým plážím patří mezi nejoblíbenější, nejhezčí a hodně navštěvovaná italská letoviska. Caorle je dnes rozděleno do 3 částí – Caorle, Caorle Porto Santa Margherita a Caorle Altanea. Samotné historické centrum, přístav a akvapark jsou přímo v Caorle. Porto Santa Margherita je od Caorle oddělena jen řekou Livenza a je to moderní příjemné letovisko s dlouhou pláží a všemi službami. Poslední částí je Caorle Altanea – na zelené louce vystavěné středisko, kde najdete moderně zařízená ubytovací zařízení, především pak vilky s bazény.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share