Dům 4+2kk, Pašman, Chorvatsko

€650,000

Popis

Dům v první řadě k moři s pozemkem o rozloze 1015 m2 v Banj na ostrově Pašman.

Nádherný dům k prodeji v první řadě k moři v Banj na ostrově Pašman. Jedná se o krásný dům s velkou zelenou zahradou a nádherným výhledem na moře. Dům je ihned k dispozici k nastěhování a je prodáván zařízený. Dům se nachází v centru vesnice, v těsné blízkosti krásné pláže, hřiště, obchodu, kavárny a restaurace. Zdůrazňujeme, že velký pozemek poskytuje možnost postavit další budovu v části, která je blíže k moři.

Dům se skládá ze suterénu a přízemí a má dvě bytové jednotky. Suterén slouží jako skladovací místnost. Plocha suterénu je 52 m2. V přízemí se nachází studiový byt a dvoupokojový byt. Rozložení dvoupokojového bytu se skládá z 2 ložnic, koupelny, prádelny, kuchyně s jídelním a obývacím pokojem a částečně kryté terasy. Plocha tohoto bytu je 113,00 m2. Celková plocha domu je 186,50 m2.

Parkování je na dvoře domu. Vedle domu je přístavek s grilem. Vybavení Kompletní stávající zařízení je zahrnuto v ceně.

Dům byl postaven z cihel. Podlahové krytiny jsou laminátové a dlaždice. Okna jsou nová hliníková, instalovaná v roce 2021. Ložnice mají dřevěné rolety. V obývacím pokoji a chodbě velkého bytu a ve studiovém bytě je k dispozici klimatizace. Kromě klimatizace jsou k dispozici i kamna na dřevo pro vytápění.

Banj je malebná vesnice na ostrově Pašman. Tento místní dům již mnoho let slouží jako domov pro vzorné pěstitele oliv, vinaře a rybáře. Název Banj pochází z latinského slova balneae a znamená lázeň, pro kterou byla v antice známá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share