Dům 4+kk, Umag, Chorvatsko

€439,900

Popis

Zrekonstruovaný istrijský dům poblíž pláže v blízkosti Umagu

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný istrijský dům poblíž pláže, nacházející se v žádané lokalitě v blízkosti Umagu. Tento dvoupodlažní řadový dům má obytnou plochu 150 m². V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, toaleta a úložný prostor. Interní schodiště vede do prvního patra, kde najdete tři ložnice, koupelnu a chodbu. Dům je vybaven novým nábytkem na míru, který dodává interiéru moderní a komfortní vzhled. Vytápění domu zajišťuje klimatizace a krb. V každé místnosti jsou nainstalovány trubky a automatický systém, který po zapálení krbu rozvádí teplý vzduch do všech místností. Před vstupem do domu se nachází terasa o rozloze 45 m², ideální pro společenské akce a relaxaci. Na terase je také letní kuchyně, která přidává na pohodlí a funkčnosti venkovního prostoru.

Dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2018, což znamená, že je v perfektním stavu a připraven k okamžitému nastěhování. Zahrada je oplocená a nabízí také parkovací místo.

Tento dům se nachází v žádané lokalitě, kde jsou krásné a dobře udržované pláže vzdálené jen 450 metrů. V okolí se nachází restaurace, kavárny, obchody, promenády, cyklostezky a další různé zařízení. Umag je vzdálen jen pár minut jízdy.

Jedná se o zcela zrekonstruovaný istrijský dům v atraktivní lokalitě, což z něj činí ideální nemovitost pro rekreaci a turistiku, ale také pro rodinný život.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share