Dům 5+2, Baška Voda, Chorvatsko

€769,000

Popis

Jedinečná nabídka rodinného domu s panoramatickým výhledem na moře z rozlehlé střešní terasy, pouhých 50 m od pláže.

Rodinný dům s obytnou plochou 163 m2, s bočními částmi: dvě terasy 10 m2 a 6 m2 v prvním patře a střešní terasa 75 m2, s garáží 29 m2, na pozemku 373 m2. Dům se nachází na krásném místě, pouhých 50 m od oblázkové pláže. Nemovitosti v této oblasti jsou velmi žádané a prodávají se jen zřídka. Mimořádně oblíbená turistická lokalita.

Výstavba domu byla zahájena v roce 1966 a v roce 2011 proběhla jeho rekonstrukce. Dům má přízemí a 1. podlaží se 2 bytovými jednotkami propojenými vnitřním schodištěm. V přízemí se nachází obývací pokoj o dvou částech se schodištěm do suterénu, ložnice, jídelna, kuchyně, koupelna a schodiště do prvního patra. V patře jsou tři ložnice, koupelna, malá kuchyňka, dvě terasy a přístup do horní části kaskádovitého pozemku, kde je garáž. Na ploché střeše se rozprostírá rozlehlá terasa o rozloze 75 m2, ze které je nádherný panoramatický výhled. Přístup do domu je možný ze dvou stran, přímo z pláže a z horní části z garáže.

Obec a přístav Baška Voda leží 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od Brely. Jde o významné a rušné letovisko na Makarské riviéře. V městečku a jeho okolí žije zhruba 2 900 obyvatel, kteří pěstují vinnou révu, olivy, fíky, nebo višně maraska. Bašku Vodu lemují z jedné strany nádherné oblázkové pláže a z druhé strmé vrchy pohoří Biokovo. V městečku roste spousta zeleně, hlavně borovice a pinie. Dostanete se sem pohodlně po Jadranské magistrále, která však vede mezi kopci nad obcí, a neobtěžuje tak žádným hlukem. Baška Voda má lidovější ráz a atmosféru, než blízké exkluzivní letovisko Brela.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share