Dům 5+kk, Trogir, Chorvatsko

€600,000

Popis

Velmi atraktivní rekreační dům přímo na pláži v klidné zátoce na ostrově Čiovo.

Jedná se o dvě podlaží se 140 m2 obytné plochy na pozemku 381 m2 včetně přístupové cesty. V částečně podzemním podlaží jsou situovány čtyři pokoje s koupelnou. Venku se táhne krásná terasa ideální pro opalování a relaxaci. Výhled na moře, záliv a ostrovy nemá obdoby a doslova o krok nebo dva dál leží pláž a moře. V přízemí (které se na straně k moři rovná prvnímu patru) je prostorný obývací pokoj s kuchyní, koupelna, dvě komory a nádrž na vodu. K dispozici je i samostatná toaleta přístupná zvenčí. Obývací pokoj vede přímo na zastřešenou terasu, která nejenže poskytuje nezapomenutelný výhled na moře, ale je také mimořádně pohodlná a vhodně vybavená pro lenošení, stolování, socializaci a odpočinek na mořském vzduchu a relaxaci v plném středomořském prostředí.
Dům je obklopen spoustou zeleně a krásně upravenou zahradou, ve velmi klidném prostředí a přírodní zátoce. Nabízí nezapomenutelné chvíle s mrazivými zvuky vln, cvrlikáním ptáků a opravdovým požitkem z čistého modrého moře a velkolepých západů slunce. Rezidence je dobře vybavená a plně zařízená, včetně mnoha detailů, které zajišťují bezstarostný pobyt bez toho, aby nic chybělo, se vším promyšleným a připraveným.
Nemovitost přichází s dobře zavedeným a velmi žádaným a lukrativním turistickým nájmem. Některé vzdálenosti: Potápěčské centrum: 2,5 km, Centrum města: 2 km, Zastávka MHD: 1,5 km, Obchod: 1,5 km, Restaurace: 1,5 km, Lékárna: 2 km, Pevnina: 7 km, Pošta: 7 km, Letiště: 10 km, Marina: 7 km

Čiovo je chorvatský ostrov nacházející se ve Střední Dalmácii, jižně od historického města Trogir. Je spojen s pevninským poloostrovem pomocí mostu, což usnadňuje přístup a umožňuje snadnou dopravu mezi ostrovem a pevninskou částí regionu. Díky své blízkosti k Trogiru a vynikajícímu umístění na Jaderském moři je Čiovo oblíbeným místem pro rekreační aktivity a letní dovolenou.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share