Byt 4+kk, Pag, Chorvatsko

€280,175

Popis

Na prvním patře rezidenčního domu postaveného v roce 2023 v Šimuni na ostrově Pag vám představujeme tříložnicový byt o rozloze 80,05 m². Tento moderní dům s celkově šesti byty nabízí prvotřídní bydlení.

Byt se skládá z tří ložnic, obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelním prostorem, chodby, dvou koupelen, lodžie a terasy. A to není vše – z bytu se naskýtá nádherný výhled na moře!

Ideálně situovaný pouhých 100 m od moře a pláže, a pouze 250 m od nádherné pláže v borovicovém lese, nabízí tento byt vynikající polohu pro klidnou a příjemnou dovolenou. V blízkosti se nachází veškeré potřebné vybavení pro pohodlný pobyt.

K bytu dále patří parkovací místo. Veškerá dokumentace je v pořádku, což zajišťuje bezstarostný nákup této nemovitosti. Nezmeškejte příležitost zažít jedinečný životní styl v tomto moderním a prostorném bytě s výhledem na moře!

Pag je jedním z největších chorvatských ostrovů v Jaderském moři. S rozlohou přes 280 km² nabízí unikátní kombinaci skalnaté krajiny a zelených oáz. Ostrov je znám svým tradičním ovčáckým řemeslem a výrobou sýra paški sir. Hlavním městem je malebné město Pag s historickými uličkami a výhledy na moře. Ostrov je oblíbený pro své pláže s jemným oblázkovým pískem a čistým mořem. Pag nabízí i noční život s kluby a bary, a pro dobrodruhy jsou k dispozici přírodní rezervace a turistické trasy. Celkově je Pag spojením přírodní krásy, kulturního dědictví a moderní zábavy, což ho činí atraktivním pro různorodou dovolenou v Chorvatsku.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share