Moderní vila, Baška Voda, Chorvatsko

€1,950,000

Popis

Dvě moderní vily s výhledem na moře jen 130m od pláže, nově postavené.

Dvě moderní vily s netto užitnou plochou 446,70 m2 a 443,75 m2, umístěné 130 m od krásné pláže v klidné části Baška Voda, 600 m od centra města.

Vily byly postaveny na pozemcích o velikostech 566 m2 a 502 m2. Obě vily mají suterén, přízemí a 1. patro.

Suterén: vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem spojený s suterénem, kde se nachází vinný sklep, relaxační místnost, sauna, jacuzzi, sprchy, fitness, koupelny, strojovna bazénu.

Přízemí: krytý vstup, otevřené schodiště, šatna, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice s koupelnou a krytou a otevřenou terasou.

1. patro: 3 ložnice, 3 koupelny, šatna (walk-in) v hlavní místnosti, krytá terasa.

Před každou vilou je venkovní bazén s opalovací plochou.

Individuální nákup je možný, a cena každé vily je 1 950 000 EUR.

Baška Voda, malé malebné městečko ležící na jihu Dalmácie, je kouzelným koutem na břehu Jaderského moře. To, co tuto lokalitu odlišuje, je kombinace nádherné přírody, teplého středomořského podnebí a půvabného historického charakteru. Svůj nezaměnitelný půvab Baška Voda získává díky malebnému pobřeží s písečnými plážemi, které zvou k osvěžujícím koupelím a odpočinku pod stínem borovic. Tyrkysově modré moře, které omývá břehy, vtahuje návštěvníky do své náruče s jasnou a křišťálově čistou vodou. Historické centrum města nese stopy bohaté historie, což je patrné v úzkých uličkách, malebných náměstích a tradičních kamenných domech. Místní trhy, plné vůní čerstvých plodů moře a regionálních lahůdek, poskytují autentický pohled do života ve Středozemí. Baška Voda je však také moderním letoviskem s pestrým kulturním a společenským životem. Podél promenády najdete kavárny, restaurace a obchody, kde se můžete ponořit do atmosféry místního života. Pro milovníky přírody a dobrodružství nabízí nedaleké hory a přírodní rezervace skvělé možnosti pro pěší túry a objevování krás okolní krajiny. Celkově vzato, Baška Voda je harmonií krásy, klidu a života, což z ní činí dokonalé místo pro odpočinek a načerpání energie v objetí nezapomenutelných přírodních a kulturních pokladů.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share